Popis objektu:

Nově postavený (r.2007) moderní objekt s vyhřívaným bazénem o rozměru 10 x 5 m a hloubce 1.2-2,8 m s možností skákání (provoz od května do konce září),hernou (dva kulečníky pool, stolní fotbal, šipky) a posilovnou v krásné lokalitě necelých 5 km od Turnova.

Objekt má kompletně vybavenou kuchyň a celkem 5 pokojů pro 12 osob (3 x 2 lůžka, 2x 3 lůžka s možností přistýlek) s kompletním příslušenstvím (vlastní koupelna se sprchou, umyvadlem a WC, televize se satelit.příjmem, připojení na internet přes domácí WIFI síť nebo standartní telef.kabel pro vlastní přenosný počítač). Pokud si počítač nepřivezete svůj, je k dispozici stolní počítač,umístěný v oddělené části obývacího pokoje, přístupný všem ubytovaným. Ve společné koupelně vedle obývacího pokoje je k dispozici automatická pračka.

Popis okolí:

Pension poskytuje skvělý výchozí bod pro turistiku. Přímo nad penzionem je zřícenina hradu Zbirohy, v okolí můžete najít zříceniny hradů Roštejn a Frydštejn, Skalní město nebo známou zříceninu hradu Trosky. Dále můžete navštívit blízkou obec Malá Skála a nebo se podívat do centra sklářského průmyslu Železného Brodu.

V zimním období je možné jak běžecké,tak i sjezdové lyžování (menší lyžařské vleky na Hamštejně u Koberov-cca 3 km a na Kozákově-cca 10 km, větší lyžařské středisko je nejblíže v Tanvaldě na Špičáku-cca 30 km). V penzionu je k dispozici mikrobus pro 8 osob pro případnou dopravu hostů na zájezdy do blízkého okolí nebo na lyže.